Тактичний одяг


Тактичний одяг українського бренду UTactic за складом і характеристикам повністю відповідає вимогам наших клієнтів - представників спецпідрозділів і силових структур, мисливців, туристів і різного роду екстремалів. Наш одяг проходить обов'язкове тестування в реальних і екстремальних умовах, завдяки чому в повній мірі відповідає очікуванням професіоналів.

Лінійка тактичного одягу UTactic включає в себе польові костюми, тактичні штани чоловічі і тактичні штани жіночіфлісові реглани. Розробка моделей орієнтована не тільки на професійне використання, але і на повсякденне носіння в міському середовищі, для тренувань у тирі і на стрільбищі, для турпоходів, полювання і риболовлі.

Намагаючись не стояти на місці, ми знаходимося в безперервному пошуку найбільш інноваційних матеріалів і ефективних рішень в конструюванні професійного спорядження і одягу.

Багато деталей, передбачені нами в одязі і випробувані в бойових умовах, допоможуть Вам впораєтися з будь-якою ситуацією, особливо в моменти, коли ціна помилки досить висока.

ВЛАСТИВОСТІ ТАКТИЧНОГО ОДЯГУ UTACTIC:

  • комфорт і зручність - наш одяг послужить вам добру службу в умовах, під які його було розроблено;
  • довговічність - ми використовуємо тільки зносостійкі матеріали, що забезпечують міцність при екстремальних навантаженнях;
  • маскувальні властивості;
  • особливий мікроклімат;
  • утилітарність - кишені, петлі, гачки, специфічні «фішки» одягу ... все виконано з урахуванням максимальної функціональності.

Тактичний одяг UTactic передбачає максимальну кількість кишень різного розміру і призначення (вантажні і врізні кишені, для документів, зброї, засобів зв'язку і тд.). Частина нашого тактичного верхнього одягу конструктивно передбачає приховане носіння зброї.

ЯК КУПИТИ ТАКТИЧНИЙ ОДЯГ ОНЛАЙН:

Для тих, хто цінує якість і надійність спорядження, відкрито магазин тактичного одягу UTactic в Києві. Жителі інших міст України мають можливість замовити елементи екіпірування або тактичний одяг з доставкою через наш сайт.

Також запрошуємо до співпраці оптових покупців.

Зворотний зв'язок - Ваші побажання і пропозиції до тактичного екіпірування - Ви можете надсилати нам через форму зворотного зв'язку.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше