Куртки

Куртки

Товарів у наявності: 2
Показано 1 -2 з 2 елементів

Розробляючи моделі тактичних курток UTactic, ми керуємося принципом надійності конструктиву і максимальної функціональності.

ПРИЗНАЧЕННЯ ТАКТИЧНИХ курток UTACTIC

Чоловічі флісові куртки, польові костюми, тактичні куртки UTactic можуть використовуватися в збройних силах і спецпідрозділах; для активного відпочинку (туризм, полювання, стрілецький...

Розробляючи моделі тактичних курток UTactic, ми керуємося принципом надійності конструктиву і максимальної функціональності.

ПРИЗНАЧЕННЯ ТАКТИЧНИХ курток UTACTIC

Чоловічі флісові куртки, польові костюми, тактичні куртки UTactic можуть використовуватися в збройних силах і спецпідрозділах; для активного відпочинку (туризм, полювання, стрілецький спорт, survivial) і повсякденності.

Завдяки матеріалам, що використовуються у пошитті, тактичні куртки і військові костюми UTactic добре зберігають тепло, захищають від вітру і опадів, швидко сохнуть, відводять вологу, що випаровується людиною при інтенсивних навантаженнях і при цьому забезпечують відмінну теплоізоляцію.

Всі наші моделі флісових курток і камуфляжні костюми оснащено утилітарними деталями - безліччю кишень (прихованих, врізних, вантажних, посилених) і спеціальних відділень (для перенесення засобів зв'язку, зброї, документів). Крій розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальну свободу рухів.

Наші тактичні куртки - це відмінний варіант не тільки для екстремальних умов, але і для повсякденного носіння.

МАТЕРІАЛИ, ЩО НАМИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ

Флісові куртки UTactic виготовляються з оригінального флісу Polartec® Wind Pro®, з посиленням матеріалом РІП-СТОП.
Літні польові костюми - з тканини РіП-СТОП з додатковим використанням Cordura500D для підсилюючих накладок (в брюках - на колінах, задній частині штанів, паховій області, внутрішній поверхні нижньої частини брюк; в кітелі - на плечах і ліктях).

У наших моделях ми використовуємо оригінальну фурнітуру провідних світових брендів - блискавки ALPHA, пластикову фурнітуру 2M, липучки YKK.

ЯК ЗАМОВИТИ ТАКТИЧНІ КУРТКИ

Купити камуфляжний костюм або флісовую куртку UTactic Ви можете в нашому інтернет-магазині, попередньо оформивши замовлення і доставку на сайті або через наші групи в соціальних мережах.

Ми допоможемо Вам підібрати необхідну модель, її розмір і надамо рекомендації щодо подальшого догляду за виробом.

Згорнути
Докладніше