Тактичне спорядження


Лінійка тактичного спорядження UTactic включає в себе: тактичні ремені і пояси (в тому числі бойові пояси), транспортні і повсякденні сумки, тактичні аксесуари, підсумки, товари групи К9 для службових собакаксесуари снайпера, медичне спорядження для бойових медиків.


Маючи величезний функціонал, тактичне спорядження UTactic використовується не тільки в збройних силах і спецпідрозділах. 

Купити тактичне спорядження UTactic варто, якщо Ви:

  • Граєте в ігри мілітарі-тематики (пейнтбол, страйкбол, airsoft);
  • Захоплюєтеся стрілецьким спортом або survivial;
  • Віддаєте перевагу активному відпочинку і пішому туризму;
  • Займаєтеся альпінізмом;
  • Захоплюєтеся полюванням або риболовлею;
  • Віддаєте перевагу мілітарі стилю в повсякденному носінні.

ТЕХНОЛОГІЇ І МАТЕРІАЛИ, ЩО НАМИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ


Все наше спорядження розробляється з розрахунком на довгу і нещадну експлуатацію в екстремальних умовах.

Основна характеристика військового тактичного спорядження UTactic - його якість. Від додержання виробниками тактичного спорядження стандартів якості залежить точне і своєчасне виконання поставлених завдань. Відповідно, чим більш функціональним і зручним буде спорядження, тим якісніше буде виконана задача.

Тактичне спорядження UTactic виготовляється з таких матеріалів, які витримують великі навантаження на розрив, стійкі до ударів, перепадів температур. Ми використовуємо тільки матеріали і комплектуючі провідних світових брендів: Polartec, Cordura, Coolmax, 2M, Duraflex, YKK.

Ми не стоїмо на місці - тактичне спорядження UTactic постійно вдосконалюється, оскільки зростають вимоги сучасного солдата, удосконалюється військова справа і тактика бою.

КУПИТИ ТАКТИЧНЕ СПОРЯДЖЕННЯ І ЕКІППІРУВАННЯ

Оскільки наша компанія є виробником, тактичне спорядження в інтернет-магазині UTactic можна придбати за цінами, які значно поступаються рівню цін іноземних брендів. Якщо ви хочете швидко і недорого замовити якісне тактичне спорядження, то ви звернулися за потрібною адресою.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше