Аксесуари

Кардхолдер UTactic CardHolder
Доступно
Аксесуари

Кардхолдер CardHolder

UCH
70 ₴
Кардхолдер UTactic CardHolder призначений для зберігання кредитних і дисконтних карт. У ньому може зберігатися до 8 карт. На тильній стороні є гумка для купюр.
Подсумок утилитарный горизонтальный UP1
Доступно
Підсумки

Плечовий Ремінь EDC-UP

SH1-O
60 ₴
Плечовий ремінь для підсумку-органайзера UTactic EDC-UP перетворює підсумок-органайзер UTactic EDC-UP в сумку для самостійного носіння. Плечовий ремінь кріпиться за допомогою D кілець і має 2 регулювальні пряжки.
Чехол для смартфона UTactic TacTel
Доступно
Аксесуари

Чохол для Cмартфону TacTel

TT-1
1 Відгуки
240 ₴
Чохол для смартфону UTactic TacTel призначений для перенесення і захисту смартфону, радіостанції та інших переносних гаджетів. Завдяки м'яким стінкам, надійній затяжці з фіксатором, чохол UTactic TacTel надійно захистить смартфон від пошкодження і втрати. Система кріплення MOLLE PALS дозволяє прикріпити чохол на будь-яке спорядження. Так само є...
Універсальний тримач для жетону
Доступно
Аксесуари

Тримач Для Жетону

BH-1
165 ₴
Універсальний тримач для жетону призначений для носіння жетону, службового посвідчення, карти-замісника. Є внутрішнє відділення для документів. У закритому стані фіксується на Velcro застібку. Універсальний тримач можно носити: закріпленим на спорядженні за допомогою системи MOLLE; на ремені; на шиї (шнур в комплекті).
Мат-пазл для чищення зброї
Доступно
Аксесуари

Мат-Пазл Для Чищення Зброї

CPM
794 ₴
Мат-пазл для чищення зброї розроблений таким чином, що його розмір може змінюватися в залежності від конкретних потреб стрілка і його зброї. Найбільший розмір становить 100 x 50 см. Видаливши дві частини з центру, можна отримати мат середнього розміру - 76 x 50 см (як правило використовується для штурмових гвинтівок). Видаливши ще дві центральні...
Доступно
Аксесуари

Тримач для турнікету

120 ₴
Тримач для турнікету призначений для фіксації турнікету на спорядженні. З його допомогою турнікет можна закріпити на наплічниках, бронежилетах та РПС на системі MOLLE, а також на тактичних ременях. Тримач має жорстку пластину і дві еластичні стрічки для фіксації турнікету. Велкро панель на одній зі сторін пластини дозволяє фіксувати тримач на...
  • Новий
Доступно
Підсумки

Внутрішня кобура UTactic Inside Holster

150 ₴
Внутрішня кобура UTactic Inside Holster призначена для фіксації пістолета в сумці UTactic Under Arm Bag, а також в будь-який інший сумці або наплічника з внутрішніми велкро панелями. Кобура має жорсткий каркас, що дозволяє надійно фіксувати пістолет і забезпечує правильний хват. Дві велкро панелі по обидва боки кобури надійно її фіксують в UTactic Under...

У тактичному спорядженні немає дрібниць. Навіть сама незначна, на перший погляд, деталь - це результат кропітких робіт по підбору матеріалів і фурнітури, конструктиву, технологічності і дизайну.

Кожен виріб UTactic виконується з урахуванням максимальної практичності і багатофункціональності.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТАКТИЧНИХ АКСЕССУАРІВ UTACTIC:

  • Практичність - Використання системи кріплення строп MOLLE PALS дозволяє приєднувати аксесуари до спорядження таким чином, щоб мати найбільш швидкий і легкий доступ.
  • Якість і довговічність - Всі матеріали, що ми використовуємо у виробництві - оригінальні, вони забезпечують зносостійкість виробів при найбільш екстремальних умовах.
  • Багатофункціональність- На етапі розробки ми враховуємо відгуки і побажання всіх наших клієнтів - як у сфері військової справи, так і любителів екстремальних розваг.

Нашою командою було розроблено тактичні аксесуари, що користуються найбільшим попитом, як для військового екіпірування, так і для носіння в місті; для полювання, риболовлі, туризму і survivial - чохли для смартфонів, кардхолдери і плечові ремені для органайзерів EDC.

Основна їх функція - захист переносних гаджетів (телефонів, смартфонів, невеликих радіостанцій), кредитних карт і грошових купюр від механічних пошкоджень і надмірної вологи.

Лінійка тактичних аксесуарів UTactic постійно поповнюється. Ми аналізуємо інновації на ринку тактичного спорядження, адаптуємо їх під українські реалії і підбираємо найбільш ефективні рішення.


ЯК КУПИТИ ТАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ UTACTIC

Слідкуйте за нашими публікаціями і відеооглядами в рубриці «Передпоказ» на сайті та в соціальних мережах. Деякі з тактичних аксесуарів можна купити на стадії попереднього замовлення, коли виріб ще не увійшов до складу основного асортименту.

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше