Аксесуари

Аксесуари

Товарів у наявності: 5
Показано 1 -5 з 5 елементів
 • Кардхолдер CardHolder
  UCH

  Кардхолдер UTactic CardHolder призначений для зберігання кредитних і дисконтних карт. У ньому може зберігатися до 8 карт. На тильній стороні є гумка для купюр. Кардхолдер UTactic CardHolder - це просте і практичне рішення для зберігання карт і оперативного запасу грошей, що завжди під рукою. Кардхолдер UTactic CardHolder виконаний з Cordura 1000D.

  67 ₴ 70 ₴ -5%
 • Плечовий ремінь EDC-UP
  SH1-O

  Плечовий ремінь для підсумку-органайзера UTactic EDC-UP перетворює підсумок-органайзер UTactic EDC-UP в сумку для самостійного носіння. Плечовий ремінь кріпиться за допомогою D кілець і має 2 регулювальні пряжки.

  57 ₴ 60 ₴ -5%
 • Чохол для смартфону TacTel
  TT-1

  Чохол для смартфону UTactic TacTel призначений для перенесення і захисту смартфону, радіостанції та інших переносних гаджетів. Завдяки м'яким стінкам, надійній затяжці з фіксатором, чохол UTactic TacTel надійно захистить смартфон від пошкодження і втрати. Система кріплення MOLLE PALS дозволяє прикріпити чохол на будь-яке спорядження. Так само є...

  228 ₴ 240 ₴ -5%
  1 Відгук(и)
 • Тримач для жетону
  BH-1

  Універсальний тримач для жетону призначений для носіння жетону, службового посвідчення, карти-замісника. Є внутрішнє відділення для документів. У закритому стані фіксується на Velcro застібку. Універсальний тримач можно носити:закріпленим на спорядженні за допомогою системи MOLLE; на ремені; на шиї (шнур в комплекті).Матеріал: Cordura 1000D...

  157 ₴ 165 ₴ -5%
 • Мат-пазл для чищення зброї
  CPM

  Мат-пазл для чищення зброї розроблений таким чином, що його розмір може змінюватися в залежності від конкретних потреб стрілка і його зброї. Найбільший розмір становить 100x50 см. Видаливши дві частини з центру, можна отримати мат середнього розміру - 76x50 см (як правило використовується для штурмових гвинтівок). Видаливши ще дві центральні частини,...

  755 ₴ 794 ₴ -5%

У тактичному спорядженні немає дрібниць. Навіть сама незначна, на перший погляд, деталь - це результат кропітких робіт по підбору матеріалів і фурнітури, конструктиву, технологічності і дизайну.

Кожен виріб UTactic виконується з урахуванням максимальної практичності і багатофункціональності.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТАКТИЧНИХ АКСЕССУАРІВ UTACTIC:

 • П...

У тактичному спорядженні немає дрібниць. Навіть сама незначна, на перший погляд, деталь - це результат кропітких робіт по підбору матеріалів і фурнітури, конструктиву, технологічності і дизайну.

Кожен виріб UTactic виконується з урахуванням максимальної практичності і багатофункціональності.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТАКТИЧНИХ АКСЕССУАРІВ UTACTIC:

 • Практичність - Використання системи кріплення строп MOLLE PALS дозволяє приєднувати аксесуари до спорядження таким чином, щоб мати найбільш швидкий і легкий доступ.
 • Якість і довговічність - Всі матеріали, що ми використовуємо у виробництві - оригінальні, вони забезпечують зносостійкість виробів при найбільш екстремальних умовах.
 • Багатофункціональність- На етапі розробки ми враховуємо відгуки і побажання всіх наших клієнтів - як у сфері військової справи, так і любителів екстремальних розваг.

Нашою командою було розроблено тактичні аксесуари, що користуються найбільшим попитом, як для військового екіпірування, так і для носіння в місті; для полювання, риболовлі, туризму і survivial - чохли для смартфонів, кардхолдери і плечові ремені для органайзерів EDC.

Основна їх функція - захист переносних гаджетів (телефонів, смартфонів, невеликих радіостанцій), кредитних карт і грошових купюр від механічних пошкоджень і надмірної вологи.

Лінійка тактичних аксесуарів UTactic постійно поповнюється. Ми аналізуємо інновації на ринку тактичного спорядження, адаптуємо їх під українські реалії і підбираємо найбільш ефективні рішення.


ЯК КУПИТИ ТАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ UTACTIC

Слідкуйте за нашими публікаціями і відеооглядами в рубриці «Передпоказ» на сайті та в соціальних мережах. Деякі з тактичних аксесуарів можна купити на стадії попереднього замовлення, коли виріб ще не увійшов до складу основного асортименту.

Згорнути
Докладніше