Аксесуари


У тактичному спорядженні немає дрібниць. Навіть сама незначна, на перший погляд, деталь - це результат кропітких робіт по підбору матеріалів і фурнітури, конструктиву, технологічності і дизайну.

Кожен виріб UTactic виконується з урахуванням максимальної практичності і багатофункціональності.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТАКТИЧНИХ АКСЕССУАРІВ UTACTIC:

  • Практичність - Використання системи кріплення строп MOLLE PALS дозволяє приєднувати аксесуари до спорядження таким чином, щоб мати найбільш швидкий і легкий доступ.
  • Якість і довговічність - Всі матеріали, що ми використовуємо у виробництві - оригінальні, вони забезпечують зносостійкість виробів при найбільш екстремальних умовах.
  • Багатофункціональність- На етапі розробки ми враховуємо відгуки і побажання всіх наших клієнтів - як у сфері військової справи, так і любителів екстремальних розваг.

Нашою командою було розроблено тактичні аксесуари, що користуються найбільшим попитом, як для військового екіпірування, так і для носіння в місті; для полювання, риболовлі, туризму і survivial - чохли для смартфонів, кардхолдери і плечові ремені для органайзерів EDC.

Основна їх функція - захист переносних гаджетів (телефонів, смартфонів, невеликих радіостанцій), кредитних карт і грошових купюр від механічних пошкоджень і надмірної вологи.

Лінійка тактичних аксесуарів UTactic постійно поповнюється. Ми аналізуємо інновації на ринку тактичного спорядження, адаптуємо їх під українські реалії і підбираємо найбільш ефективні рішення.


ЯК КУПИТИ ТАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ UTACTIC

Слідкуйте за нашими публікаціями і відеооглядами в рубриці «Передпоказ» на сайті та в соціальних мережах. Деякі з тактичних аксесуарів можна купити на стадії попереднього замовлення, коли виріб ще не увійшов до складу основного асортименту.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше