Гарантійні зобов'язання

На товари компанії UTactic надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності у товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін 14 календарних днів з моменту покупки в нашому інтернет-магазині за умови, що товар не експлуатувався.

Приділіть особливу увагу перевірці комплектності та відсутності дефектів у товарі при його отриманні у відділеннях кур'єрських служб доставки!

Заміна або повернення товару

Ви можете замінити або повернути товар протягом 14 днів після покупки відповідно до «Закону про захист прав споживачів».

Процедура повернення здійснюється шляхом повернення покупцем товару, придбаного в інтернет-магазині UTactic, з подальшим відшкодуванням коштів покупцю.

Повернення товару можливе тільки у випадках:

  • Якщо немає слідів використання або зносу товару - подряпин, зачіпок, потертостей, розривів і т.д.
  • Збережено оригінальні ярлики UTactic.
  • Якщо не порушена цілісність упаковки.
  • Якщо Вам не підійшов обраний розмір одягу, ми обміняємо товар за умови, що одяг був тільки приміряний і зберіг свій товарний вигляд.

Отримати більш детальну інформацію по заміні або поверненню товару можна звернувшись до наших менеджерів по телефону або електронній пошті. При цьому необхідно вказати:

  • Номер замовлення;
  • Причину повернення або обміну;
  • При поверненні - реквізити для перерахування коштів; при обміні - товар, на який ви хочете обміняти придбаний раніше товар.

Заміна або повернення товару здійснюється за допомогою кур'єрської служби, якій Ви користувалися при замовленні.

Якщо товар повертається через заводський брак, всі транспортні витрати оплачуються нашою компанією (в цьому випадку при пересиланні вкажіть в декларації оплату посилки одержувачем).

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше