Наплічники


Тактичні наплічники та сумки українського бренду UTactic є результатом нашої власної розробки, яка об'єднала в собі максимальну функціональність конструкції і оригінальні матеріали від кращих світових виробників.

Всі наші тактичні наплічники оснащено системою кріплення MOLLE PALS, за допомогою якої до них в будь-якій комбінації можуть кріпитися різні навіси - підсумки і аксесуари.

Будучи наплічниками військового призначення, розроблені з розрахунком на екстремальні умови, наплічники UTactic успішно використовуються для туристичних походів, виживання, на полюванні. Вироби невеликого літражу можуть бути орієнтовані, в тому числі, і для носіння в місті.

Транспортні тактичні сумки UTactic, будучи військовими сумками, продумані до дрібниць - оснащені системами строп і карабінів, багатофункціональні, водонепроникні й зносостійкі.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТАКТИЧНИХ СУМОК І РЮКЗАКІВ UTACTIC

Основною відмінністю тактичних продуктів є саме матеріал, з якого вони зроблені. Для виробництва наших виробів ми використовуємо тільки оригінальні матеріали і комплектуючі, відкидаючи будь-які компроміси з якістю:

  • Наплічники та сумки виконані з оригінальної Cordura з поліуретановим покриттям, що робить їх дуже міцними і легкими одночасно;
  • Фурнітура італійської компанії 2М;
  • Надміцні стропи з поліаміду;
  • Блискавки YKK або ALPHA.


ЯК ЗАМОВИТИ НАШУ ПРОДУКЦІЮ

На сайті нашого інтернет-магазину викладено огляди тактичних наплічників та сумок, виконаних після тестування виробів в реальних і екстремальних умовах. За допомогою цих відеороликів Ви зможете підібрати найбільш цікаву для Вас модель.

Купити тактичні наплічники UTactic Ви можете в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення і доставку на сайті або через наші групи в соціальних мережах.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше