Підсумки


Тактичні підсумки UTactic включають в себе лінійку підсумків різного цільового призначення - для перенесення спецзасобів, EDC-наборів, документів, елементів спорядження (рукавичок, масок і т.д.) і невеликих гаджетів. Основний наш напрямок - це підсумки molle і підсумки, що носяться на стегні;  які користуються найбільшим попитом і представлені на нашому сайті в різних колірних варіаціях і цінових категоріях.

Будучи елементом військово-туристичного спорядження, утилітарні підсумки UTactic використовуються не тільки професійними військовими, а й як екіпірування для рибалок і мисливців, любителів survivial, страйкобола та пейнтболу.

Нами розроблена окрема лінія підсумків-органайзерів для зберігання і носіння предметів на кожен день. Вони можуть використовуватися як повноцінні сумки на плечовому ремені для носіння EDC-набору в міському середовищі.

Стропи MOLLE інтерфейсу дозволяють без проблем розміщувати підсумки практично на всіх видах тактичного спорядження - наплічниках, сумках, бойових поясах або тактичному одязі, як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Таким чином простіше скомпонувати і розподілити необхідне спорядження і розмістити його таким чином, як це буде максимально зручно.

Невеликий розмір підсумків, що носяться на стегні, сприяє оперативності їх «навішування» в будь-якому місці розвантажувальної системи, при цьому вони займають мінімум місця.

Окремо нашито велкро-панель для кріплення ідентифікаторів.

Наші підсумки випускаються в колірних варіантах Чорний, Койот, Multicam, Олива.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПІДСУМКІВ


Усі універсальні підсумки UTactic характеризуються високою якістю і зносостійкістю; виготовляються з міцних, високоякісних матеріалів, з використанням оригінальної фурнітури:

  • Cordura 1000D з поліуретановим покриттям;
  • Фурнітура 2М (Італія);
  • Стропи з поліаміду;
  • Блискавки YKK.

ЯК КУПИТИ ТАКТИЧНІ ПІДСУМКИ UTACTIC


Купити тактичні підсумки можна на сайті нашого інтернет-магазину, клікнувши на модель, що Вас зацікавила.
Якщо у Вас виникнуть пропозиції, ви можете зв'язатися з нами, заповнивши форму зворотного зв'язку.
Запрошуємо до співпраці оптових покупців.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше